Satın Al

1-Programın Lisans ücretini Aşağıdaki Hesaplarımızdan dilediğinize yatırınız.


a)Banka Hesabı ile
Banka Adı : Garanti Bankası
Şube Kodu : 166 (üsküdar Şubesi)
Hesap Numarası : 6684635
Hesap Sahibi : Feyzullah KIZKABAN
IBAN : TR06 0006 2000 1660 0006 6846 35

b)PTT Posta çeki hesabı ile
Posta çeki Hesap No : 5859008
Hesap Sahibi : Feyzullah KIZKABAN

c)Kredi Kartı ile
Kredi Kartı ile satın alma Linki: shopier.com/istekyazilim

2-Seri Kodu veren Programlar için ; Adınızı ,Soyadınızı, telefonunuzu, ilinizi ,Hangi programı satın aldığınızı ve programın size vermiş olduğu SERİ KODU destek@istekyazilim.com 'a mail atınız. Program bu kişi adına kayıt edilecektir. Eğer ücreti yatıran farklı kişi ise ücreti kimin yatırdığını mutlaka belirtiniz.

Online aktivasyonlu programlar için mail göndermenize gerek yoktur. Lisans işlemlerini kendi paneliniz üzerinden yapabilirsiniz.


3-Program ücreti hesabımıza geçtiği anda Aktivasyon kodunuz E-Maille size gönderilecektir.


4-Aktivasyon kodunuz sizin bilgisayarınıza özel bir kod olup format atsanızda değişmeyecek ve tekrar programınızı lisanslayabileceksiniz. Size verdiğimiz Aktivasyon kodunu bi yere not ediniz ve bilgisayarınızı formatladığınızda tekrar bu kodla lisanslayabilirsiniz.Eğer programınız lisanslı ise ve Aktivasayon kodunu not almayı unutmuşsanız Yardım-Lisans işlemlerine tıkladığınızda Aktivasyon kodu alanında lisans kodunuzu görebilir bunu not alıp rahatlıkla format atıp bu kodla tekrar lisanslayabilirsiniz.


5-Sadece yeni bir bilgisayar aldığınızda aktivasyon koduna ihtiyacınız olacaktır. Yeni pc aldığınızda 2.ci maddedeki adımı izleyiniz. Aktivasyon kodunuz üCRETSİZ olarak gönderilecektir.


6-Programın Lisans geçerlilik süresi eski programlar için (Telefonla aktivasyon kodu girilenler için) sınırsızdır, Yeni Programlar (Online Aktivasyon yapılanlar) için 3 yıldır. 3 yılın sonunda cüzi ücretlerle süre uzatılabilecektir.